Tu jesteś:    Strona główna

itamy w naszym ośrodku! Jednocześnie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do przyjrzenia się naszej bogatej ofercie. 

 

Dom Wczasowy "Basia" w Bukowinie Tatrzańskiej to blisko stuletni dom na Wysokim Wierchu położonym na wys. 1000 m n.p.m. Ośrodek stanowi znakomite zaplecze na zorganizowanie szkolnego wypoczynku. (zielone szkoły, białe szkoły, wycieczki, kursokonferencje).
 
Przyjeżdżając do nas, mogą mieć Państwo pewność, że zadbamy o najmniejsze nawet detale i zapewnimy warunki niezbędne do aktywnego wypoczynku a także do twórczej pracy w naszym domowym zaciszu.
Do dyspozycji oddajemy także bezpieczny, ogrodzony parking dla pojazdów naszych gości. 
Oprócz zaplecza noclegowego, ośrodek dysponuje też pełnym komfortem rekreacji w jednym pomieszczeniu a także możliwością całodziennego domowego wyżywienia.
 
Na życzenie osób indywidualnych lub grup organizujemy wycieczki w góry z przewodnikiem, imprezy rekreacyjne przy ognisku lub zimowe kuligi. 
Również chętnie organizujemy imprezy okolicznościowe (urodziny, rocznice, imprezy zakładowe) - dźwięki góralskiej muzyki granej na żywo na długo zostaną naszym gościom w pamięci.
 
 
Kilka informacji o gminie Bukowina Tatrzańska:   

 
Gmina Bukowina Tatrzańska leży u podnóża Tatr. W jej skład wchodzi polska część Tatr Wysokich z ich najpiękniejszymi zakątkami: Morskim Okiem, Doliną Pięciu Stawów Polskich, Doliną Roztoki, Wodogrzmotami Mickiewicza i Siklawą; połowę powierzchni gminy zajmują bogate w zwierzynę lasy.
 
W Bukowinie Tatrzańskiej odbywają się liczne imprezy kulturalne; między innymi: "Sabałowe Bajania", "Karnawał Góralski".
Na trasie wędrówek po szlakach turystycznych możecie napotkać Państwo stare tartaki i młyny oraz wiele zabytkowych kapliczek przydrożnych.
W gminie jest 31 wyciągów narciarskich z tego większość oświetlonych z dobrze rozwiniętą gastronomią, wypożyczalnie sprzętu turystycznego (narty, rowery górskie), szkółki narciarskie. Bukowina Tatrzańska to bogate w unikalną przyrodę tatrzańską oraz oferujące zróżnicowaną ofertę noclegową  popularne centrum sportu i turystyki.
 
Więcej dowiesz się w dziale "Atrakcje".
 
 
 
W tej chwili naszą stronę ogląda następująca liczba gości:
 
Ilość odwiedzin: 691203 1999-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms